ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

NOVÁ ŠKODA OCTAVIA G-TEC k trvalému užívání

Ilustrativní foto

Na celkového vítěze soutěže E.ON Energy Globe 2018 čeká kromě dalšího také hlavní výhra - automobil NOVÁ ŠKODA OCTAVIA G-TEC

ŠKODA OCTAVIA G-TEC se v roce 2016 stala s náskokem nejprodávanějším vozem s alternativním pohonem v České republice, značka ŠKODA zaujímá 70 % domácího trhu CNG vozů. Výrazně modernizovaná OCTAVIA G-TEC má díky kombinaci dvou zásobníků na CNG a plnohodnotné benzinové nádrže dojezd až 1370 km, náklady na palivo při provozu na CNG se pohybují kolem 1 Kč/km. A právě vůz ŠKODA OCTAVIA G-TEC v provedení s bohatou výbavou Style získá celkový vítěz soutěže E.ON Energy Globe Award ČR. Toho vybere svými hlasy široká veřejnost z vítězných projektů kategorií Obec, Kutil, Firma a Mládež.

Tepelné čerpadlo aroTHERM od Vaillant

Tepelná čerpadla aroTHERM v provedení vzduch/voda jsou konstruována jako kompaktní jednotky, které se umísťují do venkovního prostoru, nejlépe v těsné blízkosti vytápěného objektu. Jejich konstrukce a vysoký stupeň výbavy dovolují vyhovět drtivé většině požadavků navrhovaných i stávajících otopných soustav. Ovládání tepelného čerpadla aroTHERM je přehledné a nenáročné na obsluhu. Tato tepelná čerpadla navíc vynikají velmi snadnou instalací.

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ

Plynový kondenzační kotel ecoTEC plus od Vaillant

Tento model se vyznačuje kompaktní konstrukcí s malými nároky na prostor a nízkou hlučností. Elektronická jednotka umožňuje plynule přizpůsobovat výkon kotle skutečným požadavkům na tepelnou energii. Rovněž ventilátor je plynule regulovatelný, a tím je zaručen konstantní přebytek spalovacího vzduchu v celém modulačním rozsahu.

Pračka Miele

Pračka s předním plněním W1 Classic je vybavena patentovaným voštinovým bubnem s kapacitou až 7 kg pro šetrnou péči o prádlo, systémem CapDosing pro pohodlné dávkování speciálních pracích prostředků či aviváže pomocí předdávkovaných kapslí nebo úsporným a výkonným ProfiEco motorem. Lze ji komfortně obsluhovat díky systému DirectSensor, tedy stisknutím tlačítka. Pračka WDB 030 Eco je stejně jako ostatní přístroje Miele testována na životnost 20 let a je zařazena do třídy energetické účinnosti A+++.

Kategorie Kutil

Oba nominované projekty v kategorii Kutil získají po jedné sadě šroubováků a jedné sadě dlát od firmy NAREX

Dárková karta HORNBACH

Poukázky na nákup v HORNBACH pro oba nominované projekty v kategorii Kutil.

Sada šroubováků

v kufru, 7-dílná sada šroubováků vlajkové řady S LINE ELEKTRO PROFI. Šroubováky jsou vyrobeny ze zušlechtěné vysoce legované oceli s černěným povrchem a izolačním obstřikem pro bezpečnou práci pod napětím do 1 000 V. Ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z tvrdého (jádro) a měkkého plastu (plášť).

Sada plochých dlát,

4-dílná sada dlát řady SUPER 2009. Dláta jsou vykována z vysoce legované Cr-Mn oceli tepelně zušlechtěné na 59 HRc. Čepele jsou vyostřené a připraveny k použití. Ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z tvrdého (jádro) a měkkého plastu (plášť), přičemž ocelový úderný konec odolá i těm nejsilnějším úderům kladivem.

Newsletter

Pravidelné novinky ze soutěže a světa šetrného zacházení s energiemi

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

© E.ON Energie, a.s 2018