ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

NOVÁ ŠKODA OCTAVIA G-TEC k trvalému užívání

Ilustrativní foto

Na celkového vítěze soutěže E.ON Energy Globe 2017 čeká kromě dalšího také hlavní výhra - automobil NOVÁ ŠKODA OCTAVIA G-TEC

ŠKODA OCTAVIA G-TEC se v roce 2016 stala s náskokem nejprodávanějším vozem s alternativním pohonem v České republice, značka ŠKODA zaujímá 70 % domácího trhu CNG vozů. Výrazně modernizovaná OCTAVIA G-TEC má díky kombinaci dvou zásobníků na CNG a plnohodnotné benzinové nádrže dojezd až 1370 km, náklady na palivo při provozu na CNG se pohybují kolem 1 Kč/km. A právě vůz ŠKODA OCTAVIA G-TEC v provedení s bohatou výbavou Style získá celkový vítěz soutěže E.ON Energy Globe Award ČR. Toho vybere svými hlasy široká veřejnost z vítězných projektů kategorií Obec, Kutil, Firma a Mládež.

Tepelné čerpadlo aroTHERM od Vaillant

Tepelná čerpadla aroTHERM v provedení vzduch/voda jsou konstruována jako kompaktní jednotky, které se umísťují do venkovního prostoru, nejlépe v těsné blízkosti vytápěného objektu. Jejich konstrukce a vysoký stupeň výbavy dovolují vyhovět drtivé většině požadavků navrhovaných i stávajících otopných soustav. Ovládání tepelného čerpadla aroTHERM je přehledné a nenáročné na obsluhu. Tato tepelná čerpadla navíc vynikají velmi snadnou instalací.

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ

NOVÁ ŠKODA CITIGO G-TEC

Vůz bude vítězům zapůjčen partnerem soutěže ŠKODA AUTO Česká republika. Škoda Citigo G-TEC exceluje zejména v městském provozu, kde díky pohonu na stlačený zemní plyn (CNG) nejenže šetří životní prostředí, ale dosahuje až 60% úspory nákladů na palivo ve srovnání s benzinovým pohonem. Automobil bude výhercům zapůjčen v nadstandardní výbavě.

Plynový kondenzační kotel ecoTEC plus od Vaillant

Tento model se vyznačuje kompaktní konstrukcí s malými nároky na prostor a nízkou hlučností. Elektronická jednotka umožňuje plynule přizpůsobovat výkon kotle skutečným požadavkům na tepelnou energii. Rovněž ventilátor je plynule regulovatelný, a tím je zaručen konstantní přebytek spalovacího vzduchu v celém modulačním rozsahu.

Newsletter

Pravidelné novinky ze soutěže a světa šetrného zacházení s energiemi

© E.ON Energie, a.s 2018