ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

ŠKODA OCTAVIA Combi G-TEC

Ilustrativní foto

Celkový vítěz E.ON Energy Globe 2018 získá jako hlavní výhru vůz ŠKODA Octavia Combi G-TEC.

Značka ŠKODA zaujímá 70 % domácího trhu CNG vozů. Pro rok 2019 připravuje inovovaný vůz ŠKODA Octavia G-TEC s pohonem už pouze na CNG. Tento automobil šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku. Díky pohonu na stlačený zemní plyn výrazně snižuje produkci CO~2~  a navíc se náklady na palivo pohybují jenom kolem 1 Kč/km. Tento zbrusu nový vůz ŠKODA Octavia Combi G-TEC s bohatou výbavou získá letošní celkový vítěz soutěže E.ON Energy Globe ČR, kterého vybere svými hlasy široká veřejnost z vítězných projektů kategorií Obec, Kutil, Firma, Stavba a Mládež.

Na jakou výbavu vozu se vítěz může těšit:

 • Blind Spot Detect (kontrola mrtvého úhlu)
 • Driver Alert (asistent rozpoznání únavy)
 • Auto Light Assist (automatické přepínání dálkových světel)
 • přední i zadní parkovací senzory a Front Assist (sledování prostoru před vozem, nouzové brzdění, detekce chodců).
 • LED světlomety
 • KESSY
 • infotainemnt Amundsen s navigací
 • vyhřívaný volant
 • automatická dvouzónová klimatizace
 • světelný a dešťový senzor
 • sunset
 • ambientní osvětlení
 • mlhovky s corner funkcí
 • elektricky sklopná zrcátka
 • Bluetooth

Tepelné čerpadlo aroTHERM od Vaillant

Tepelná čerpadla aroTHERM v provedení vzduch/voda jsou konstruována jako kompaktní jednotky, které se umísťují do venkovního prostoru, nejlépe v těsné blízkosti vytápěného objektu. Jejich konstrukce a vysoký stupeň výbavy dovolují vyhovět drtivé většině požadavků navrhovaných i stávajících otopných soustav. Ovládání tepelného čerpadla aroTHERM je přehledné a nenáročné na obsluhu. Tato tepelná čerpadla navíc vynikají velmi snadnou instalací.

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ

Plynový kondenzační kotel ecoTEC plus od Vaillant

Tento model se vyznačuje kompaktní konstrukcí s malými nároky na prostor a nízkou hlučností. Elektronická jednotka umožňuje plynule přizpůsobovat výkon kotle skutečným požadavkům na tepelnou energii. Rovněž ventilátor je plynule regulovatelný, a tím je zaručen konstantní přebytek spalovacího vzduchu v celém modulačním rozsahu.

Pračka Miele

Pračka s předním plněním W1 Classic je vybavena patentovaným voštinovým bubnem s kapacitou až 7 kg pro šetrnou péči o prádlo, systémem CapDosing pro pohodlné dávkování speciálních pracích prostředků či aviváže pomocí předdávkovaných kapslí nebo úsporným a výkonným ProfiEco motorem. Lze ji komfortně obsluhovat díky systému DirectSensor, tedy stisknutím tlačítka. Pračka WDB 030 Eco je stejně jako ostatní přístroje Miele testována na životnost 20 let a je zařazena do třídy energetické účinnosti A+++.

Kategorie Kutil

Oba nominované projekty v kategorii Kutil získají po jedné sadě šroubováků a jedné sadě dlát od firmy NAREX

Dárková karta HORNBACH

Poukázky na nákup v HORNBACH pro oba nominované projekty v kategorii Kutil.

Sada šroubováků

v kufru, 7-dílná sada šroubováků vlajkové řady S LINE ELEKTRO PROFI. Šroubováky jsou vyrobeny ze zušlechtěné vysoce legované oceli s černěným povrchem a izolačním obstřikem pro bezpečnou práci pod napětím do 1 000 V. Ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z tvrdého (jádro) a měkkého plastu (plášť).

Sada plochých dlát,

4-dílná sada dlát řady SUPER 2009. Dláta jsou vykována z vysoce legované Cr-Mn oceli tepelně zušlechtěné na 59 HRc. Čepele jsou vyostřené a připraveny k použití. Ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z tvrdého (jádro) a měkkého plastu (plášť), přičemž ocelový úderný konec odolá i těm nejsilnějším úderům kladivem.

Newsletter

Pravidelné novinky ze soutěže a světa šetrného zacházení s energiemi

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

© E.ON Energie, a.s 2019